ERSAĞ ÜRÜNLERİ

2010-03-04 17:18:00

ERSAĞ ÇAMAŞIR YIKAMA TOZU (BEYAZ) : Antibakteriyel, antiseptik ve antialerjiktir.

KULLANIMI; Makinenizin ana yıkama bölümüne 4 ölçü tozumuzdan koyuyoruz, üzerine de 4 kapak Çamaşır Aktif’ten ilave ediyoruz. Yaklaşık 100 gr la çamaşırlarınız yıkanmış oluyor. 1000 gr tozumuzla yaklaşık 28 yıkama yapılıyor.

 

ERSAĞ ÇAMAŞIR YIKAMA TOZU (RENKLİ) : Antibakteriyel, antiseptik ve antialerjiktir.

KULLANIMI; Makinenizin ana yıkama bölüme 3 ölçü tozumuzdan koyuyoruz, üzerine de 1 kapak Çamaşır Aktif’ten ilave ediyoruz. Yaklaşık 45 gr la çamaşırlarınız yıkanmış oluyor. 1000 gr tozumuzla yaklaşık 32 yıkama yapılıyor.

UNUTMAYIN: Etkili sonuç alabilmeniz için 4-5 yıkama yapmanız gerekiyor.

 

ERSAĞ PERDE YIKAMA TOZU:

KULLANIMI; Makinenizin ana yıkama bölümüne perdelerin kirlilik duruma bağlı olarak 1 veya 2 ölçü tozumuzdan koyun, üzerine 1 kapak Çamaşır Aktif ilave edin. Kış aylarında islenme olacağından 1 kapak Ersağ Yağ Çöz ilave edebilirsiniz.

 

ERSAĞ BULAŞIK MATİK:

KULLANIMI; Bulaşık makinenizin deterjan bölümüne 1 ölçü koyunuz. Çok yoğun bulaşıklarda ise ölçüyü 1,5-2,0 yapabilirsiniz.

 

ERSAĞ BULAŞIK PARLATICI:

KULLANIMI; Bulaşık makinenizin parlatıcı bölümüne yeteri kadar doldurun.

 

ERSAĞ DAMLA KONSANTRE:

KULLANIMI; Konsantre bir üründür. Damla damla kullanılır. Hem leke çıkarma özelliği vardır, hemde evinizde, işyerinizde temizlik ihtiyacı olan tüm ortamlarda temizliğinizi yapabilirsiniz.

Leke çıkarmada; lekenin üzerine bir miktar ılık su dökün, lekeyi kaplayacak şekilde damla’dan ilave edin, 5 dakika kadar bekleyin ve silin, renkli veya beyaz tüm kumaşlarda kullanılabilir. Renkte solma olmaz.

Temizlikte; 1 litre suya 3 damla koyarak temizliğinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Halı, koltuk, kanepe temizlemek için ise 1 litreye 5-6 damla koyunuz.

UNUTMAYIN; çok miktarda ürün kullanmak, çok iyi temizlik yapılacak anlamına gelmez.

 

 

ERSAĞ YAKA SPREYİ :

KULLANIMI; Gömlek manşeti, yakası ve diğer çamaşırlarınız üzerinde oluşan lekeler üzerine püskürtün, ovalayın ve makineye atın. Çıkması zor lekelerde ise; lekenin üzerini önce ılık suyla ıslatın, sonra yaka spreyini püskürtün, ovalayın ve makineye atın.

 

ERSAĞ GENEL TEMİZLİK:

KULLANIMI; Sudan etkilenmeyen tüm alanlarda kullanılır. Kullanılacak alanın kirlilik oranına göre 1 litre suya 1 veya 2 kapak ilave ediniz. Ersağ sıvı ürünleri kullanırken, temizlenen yüzeyi birde kuru bir bezle kurularsanız kirlenmeyi geciktirirsiniz.

 

ERSAĞ ÖZEL YAĞ ÇÖZ:

KULLANIMI; Öncelikle mutfakta ve yağdan kirlenen tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Ersağ püskürtme aparatı temizliğe hem yardımcı olacak hemde işimizi kolaylaştıracak. İlk kullanımlarda ürünü belli bir miktarda aparata koyarak, yağlı, kirli alana püskürtüyoruz. Birkaç dakika bekledikten sonra temiz, ıslatılmış bir bezle siliyoruz, arkasından kuruluyoruz. 3. kullanımdan sonra aparatımızın içinde 1/2 veya 1/3 oranında sulandırarak kullanılıyor.(karışım; 1 bardak yağ çöz, 2 bardak su)

 

ERSAĞ BANYO-WC: Banyo, tuvalet, klozet, duşa kabin, fayans, musluk başları, batarya, derz aralarının temizliğinde kullanabileceğiniz bir ürün. İlk kullanımda direk, 3. kullanımdan sonra sulandırılarak kullanılıyor. Arkasından kurulama yaparsanız kirlenmeyi geciktirmiş olursunuz.

 

ERSAĞ HALI ŞAMPUANI:

KULLANIMI; Halı, koltuk, kanepe ve döşemelerinizde kullanabilirsiniz. Daha yumuşak ve daha parlak olmasını sağlar. 1 litre suya 1 kapak ilave edin. Sildikten sonra durulamaya gerek yok. Lekeli kısımlarda ise, lekenin üzerine Halı Şampuanından dökün, birkaç dakika bekledikten sonra ılık su dökün ve ovalayarak silin.

 

ERSAĞ HALI MATİK:

KULLANIMI; Halı yıkama makinenizin, su tankı bölümüne 3 veya 4 kapak ilave edin. Sürekli kullanımda halınızın rengi daha canlı ve yumuşak olacaktır. Halının ömrünü uzatır.

 

ERSAĞ MOBİLYA TEMİZLEYİCİ:

KULLANIMI; Ahşap masa, sandalye, dolap, mobilya temizliğinde kullanılır. Kir ve tozu temizledikten sonra kuru bir bezle kurulayın, tozlanmanın geciktiğini göreceksiniz. 1/4 oranında sulandırılarak kullanılır.

 

ERSAĞ BULAŞIK SIVISI:

KULLANIMI; Elde yıkanacak tüm bulaşıklarda mükemmel bir temizlik sağlar. Yeni ve temiz bir süngerle 1-2 damla kullanarak temizlik yapar ve temizlenen bulaşıklar üzerinde kurulamadan etkili bir parlaklık sağlar. Su ve kireç lekesi bırakmaz. Egzama rahatsızlığı olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. Cildinize zarar vermez. Gümüş takılarınızın temizliği için; cezvenin içersine birkaç damla bulaşık sıvısından ilave edin, 1 çay bardağı su koyun ve ısıtın, ve ovalayarak silin.

 

ERSAĞ SIVI SABUN:

KULLANIMI; PH değeri 5.5 olduğundan cildi kurutmaz. Egzama, mantar, vitiligo ve diğer cilt rahatsızlığı olanlar güvenle kullanabilir. Ellerinizi kimyasal sabunla yıkayıp, arkasından Ersağ Sabunla yıkadığınızda; ellerinizin temizlenmediğini, bakteri ve kirlerin çıktığını göreceksiniz. Çok az bir kullanım yeterli gelir. Eldeki kötü kokuları giderir. ( balık, yumurta, sarımsak vs..) yorgun ayaklara; leğenin içine ayağınızı yakmayacak kadar sıcak su 1-2 pompa sabun ilave edin yarım saat bekletin, dinlenmiş olduğunu hissedeceksiniz. Ayak kokularını minimum düzeye getiriyor. Yanık üzerine sürdüğünüzde ağrısını kestiğini ve kızarıklık kalmadığını, böcek sokmalarında acıyı azalttığını görebilirsiniz.

 

ERSAĞ DUŞ JELİ:

KULLANIMI; Temiz banyo lifi yada süngerine bir miktar döküp köpürtün ve uygulayın. Ayak topuklarındaki çatlak, nasır, yara, mantar, kaşıntının giderilmesinde yardımcıdır. Kötü ter kokusunu önler. Duştan sonra hissedilir rahatlık sağlayacaktır. Bilhassa kadınların genital bölgelerinde kullanımı tavsiye edilir, hemoroid gibi rahatsızların tedavisine yardımcı bir üründür.

UNUTMAYIN; cilt kanserini bugüne kadar kullandığımız kimyasal sabun, şampuan, duş jelleri tetiklemektedir.

 

ERSAĞ KÖPÜK:

KULLANIMI; Lavabonuzda hoş bir görünümü vardır, bir pompası yeterlidir. Erkekler traş köpüğü olarakta kullanabilirler, bayanlar makyaj temizliğinde.

 

ERSAĞ EL TEMİZLEME JELİ:

KULLANIMI; Ellerinizi Ersağ Sıvı Sabun veya Ersağ Köpükle yıkadıktan sonra jelimizi nohut tanesi kadar avcunuza dökün ve parmak aralarınızla birlikte kuruyana kadar ovalayın, gizli bir eldiven giymiş olacaksınız. Ellerinizi yıkamınız gereken yerlerde Ersağ Sabun yoksa kimyasal sabun kullanmadan sadece suyla yıkayın ve tekrar jelimizden uygulayın. Böylelikle oluşabilecek kir ve bakteriyi önlemiş oluyorsunuz.

 

ERSAĞ MEYVE-SEBZE DEZENFEKTANI:

KULLANIMI; Ürün içeriğinde kullanılan RİTHA bitkisinin 55 etken maddesi vardır, en çokta asit mevcuttur. Bu bitkisel asitler meyve ve sebzelerin üzerinde bulunan mumsu yapıyı dezenfekte ve kimyasalların temizliğinde etkilidir. 1 litre suya 2 kapak döküp meyve sebzelerinizi 2-3 dakika beklettikten sonra durulayın.

 

ERSAĞ ORTAM DEZENFEKTANI:

KULLANIMI; Grip virüsü ve pek çok virüsün yayılmasını önlemek için kapı kollarına, halı koltuk, perde mutfak tezgahları, oyuncak vb yerlere uygulama yapmak önemlidir. El ve yüzünüze sürmeyin. Haftalık nevresimlerinizi değiştirdiğinizde yastık, çarşaf, pike, battaniye, yorgan ve halı, perdelerinize püskürtün ve odayı 20 dakika kapalı tutun, girince hijyeni fark edeceksiniz. Kuaförler manikür, pedikür, makas, tarak gibi materyallerini müşterilerinin sağlığı açısından Ersağ dezenfektanı ile dezenfekte etmeliler.

 

ERSAĞ DERİ BAKIM VE PARLATICISI:

KULLANIMI; Aracınızın göğüslük kısmı, deri çanta, deri mont, deri ayakkabı, deri koltuk, masa, sehpanızda güvenle kullanabilirsiniz. Deriye bakım yaparken parlatır ve deriyi besler, yıpranmasını önler. Püskürtme aparatıyla püskürtün, birkaç dakika bekledikten sonra kuru bir bezle silin. Kirlenme ve tozlanmayı geciktirir.

 

ERSAĞ ARAÇ TEMİZLEYİCİ:

KULLANIMI; Aracınızın iç kısmında, motor ve jantlarında direk kullanılır. Ön göğüslük  1/4 oranında sulandırarak kullanın. Aracınızın dışını yıkadıktan sonra 1 litre suya 2 kapak koyun ve temiz bir bez ile silin, aracınıza parlaklık kazandırırken, aracın boyasını güneş ışınlarına karşı korumuş olacaksınız.

                                           

ERSAĞ ODA SPREYİ (BAHAR): 25-30 metrekare alana 2 veya 3 kere püskürtün.

ERSAĞ ODA SPREYİ (SİGARA VE KÖTÜ KOKULAR İÇİN): 25-30 metrekare alana 2-3 kere.

 

ERSAĞ EL LOSYONU: Çatlakların iyileşmesine, pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildi sakinleştirici ve teskin edici özelliği vardır.

 

ERSAĞ VÜCUT LOSYONU: Banyo sonrası vücudunuza uygulayın, nemlendirir, kurumaya karşı, sıkılaştırıcı, çatlak oluşumunu önleyici özelliğe sahip bir üründür.

 

ERSAĞ AKNE-SİVİLCE LOSYONU: Uygulanacak bölgeyi Ersağ sabun, duş jeli veya köpükle temizledikten sonra elinize bir miktar üründen alarak masaj yapar gibi uygulama yapın, sabah ve akşam uygulayın. Sürekli ve düzenli kullanımda kısa sürede etkisini göreceksiniz.

  

 

ERSAĞ SAÇ JÖLESİ ( ISLAK-KURU): Saçlarınızı doğal olarak şekillendirir. Bakımlı, canlı bir görünüm sağlar. Saçta kalıntı bırakmaz, saçı kökünden besler, nemlendirir. Kullanımı direk avcunuza alıp kuru veya ıslak saça uygulama yapın. Boş bir aparata bir miktar Ersağ Saç Jölesi koyun az miktarda su, çalkalayın ve saç spreyi olarak kullanabilirsiniz.

 

ERSAĞ BİO-ŞAMPUAN:

Ginseng Extratı:Asyada yüzlerce yıldırkullanılan ginseng saç derisindeki damarlarda dolaşımı arttırarak hücresel metabolizmayı düzenler saç kökünü uyararak yapısını güçlendirir,dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

At Kestanesi Extratı:Saç derisindeki kılcal damarları uyararak dolaşımı hızlandırır,saçı kökünden itibaren besler,dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Bal Extratı:Saç derisindeki iritasyonu gidererek kepeği önlemede yardımcı olur,içerdiği aminoasitlerle saçı kökünden besler,dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Kırmızı Biber Extratı:SAç derisi bölgesindeki hücre bölünmesini hızlandırıcı ve kan hücrelerini uyarıcı etkisiyle saç gelişimini ilerletir.

Meyan Kökü Extratı:Saç derisindeki iritasyon inflamasyonu önleyici özellikleri ile saçlı deriyi teskin ederek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli; Haftada 2-3 kere ıslak saç ve saçlı deriye hafifçe masaj yapılarak uygulanır,durulanır.Gerekirse tekrar uygulanır ve durulanır.Düzenli kullanıldığında saçlı deriyi iyileştirerek dökülmesini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

ERSAĞ SAÇ BAKIM TONİĞİ: Saçlarımızı Ersağ Bio-Saç şampuanıyla yıkandıktan sonra hafif nemli saç diplerine püskürtüp parmak uçlarımızla masaj yapıyoruz.

 

ERSAĞ ROLL-ON: Anti bakteriyel içerikli formüle sahiptir. Hassas ciltliler güvenle kullanabilirler. Temiz ve kuru olan koltukaltı bölgesine uygulanır. Ürün uygulandıktan sonra kurumadan giysilerinizi giymemeye dikkat ediniz.  

10438
0
0
Yorum Yaz